Porady

MacAllister – narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów

MacAllister – narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów

Plac budowy, warsztat naprawczy, dom i ogród to miejsca, w których niezbędne jest stosowanie licznych urządzeń i narzędzi. Nie ma nic gorszego jak nagła awaria, która powoduje wielogodzinny przestój ekipy albo uniemożliwia dokończenie prac porządkowych. Przed wyprawą na zakupy warto sprawdzić opinie o produkcie. 

MacAllister – oferta dla domu i budowy

Produkty MacAllister można nabyć w sieci Castorama oraz Brico Depot. Jest marką własną Castoramy i produkty z charakterystyczną czarną literą M można znaleźć w działach dla budowlańców, majsterkowiczów, ogrodników, właścicieli warsztatów i domów. Produkty macallistera to wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, kosiarki, pompy, rozdrabniarki, odkurzacze, myjki ciśnieniowe i wiele innych – ogółem w ofercie rynkowej jest kilkadziesiąt rodzajów urządzeń.

Urządzenia z sieciówki czy profesjonalny sprzęt?

MacAllister to austriacki producent narzędzi, maszyn, urządzeń, który większość swoich fabryk posiada za granicą – między innymi na terenie Chin. Nie oznacza to jednak, że między narzędziami macallistera a chińszczyzną jednorazową można postawić znak równości.

Po pierwsze MacAllister dba o zachowanie standardów jakości obowiązujących na terenie UE.

Po drugie – firma stosuje w wielu produktach lekki, nowoczesny materiał magnesium, który zastępuje ciężką stal i tytan. W przeciwieństwie do innych firm pod obudowę nie wkłada MacAllister plastiku. 

Po trzecie – elektronarzędzia i inne produkty firmy są objęte gwarancją, która najczęściej wynosi 36 miesięcy, czym MacAllister przebija wszystkich innych producentów tego typu sprzętu

MacAllister – czy warto kupić narzędzia tej firmy

Produkty MacAllister są tańsze w porównaniu z innymi markami. Ale, tak jak wszystkie urządzenia techniczne, nie są pozbawione wad i mogą się zepsuć. Opinie o produktach MacAllister znalezione w Internecie są bardzo różna – od euforii i zachwytu aż po całkowitą negację. Są profesjonaliści, którzy z powodzeniem i zadowoleniem wykorzystują elektronarzędzia na budowach, ale obok nich trafiają się pechowcy, którzy znaleźli szereg wad w zakupionej kosiarce czy wyżynarce potrzebnej do przydomowego warsztatu stolarskiego. Jednak wszyscy zgodnie podkreślają, że długi czas rękojmi i łatwy dostęp do doskonale działającego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego to atuty, które mogą zrekompensować pewne mankamenty sprzętu MacAllister. W przypadku awarii wystarczy zgłosić się do najbliższego sklepu Castorama lub Brico Depot i oddać uszkodzone urządzenie do naprawy.

 

Dla wahających się ważna może być wielokrotnie powielana opinia: marka MacAllister to firma, której produktu mają dobrą jakość w stosunku do ceny.

Similar Posts