Porady

„Pilnie strzeżony sekret rodzinny” — coraz bliżej premiery nowego produktu GALECO

Kolejny odcinek kampanii już dostępny! Po tym, jak w lutym firma GALECO zabrała widzów do Perugii w poszukiwaniu sekretu Idealnego Dopasowania, pod koniec marca nastąpiła kontynuacja tej włoskiej podróży. W nowym odcinku bohaterowie kampanii GALECO podkreślają jak jeden sekretny składnik, może odmienić wszystko.

Na początku roku GALECO zapowiedziało wielką premierę innowacyjnego produktu, który ma odmienić rynek budowlany. — To będzie przełom w architekturze nowoczesnych dachów i idealne dopasowanie — zapowiada Szczepan Buryło, prezes i założyciel GALECO.

 

Marka, która znana jest z innowacyjnych rozwiązań takich jak GALEVO STAL, GALECO STAL 2 i PVC2 oraz GALECO Bezokapowy, do nowego przedsięwzięcia zaprosiła architekta Bogusława Barnasia. Jest on twórcą projektu okrzykniętego najpiękniejszym domem świata. Taka współpraca z pewnością przyniesie nietuzinkowe rezultaty.

 

Kiedy? Odliczanie wciąż trwa. Towarzyszy mu unikatowa, trzyodcinkowa kampania reklamowa, która rozgrywa się w otoczeniu włoskiego miasteczka.

 

W drugim odcinku kampanii Sergio — mieszkaniec Perugii, który poszukuje sekretu Idealnego Dopasowania, zagląda do kuchni swojej ciotki. Przygotowuje ona sos na bazie rodzinnego przepisu. Jeden tajemniczy składnik odpowiada za to, czy będzie on udany. Jednak ciotka przestrzega Serigo, by nie zdradzał rodzinnych sekretów. A na pewno nie w tym odcinku.

 

GALECO również nie zamierza zdradzać wszystkich szczegółów swojego projektu, ale uchyliło rąbka tajemnicy. Wielka premiera finałowego odcinka nastąpi już 23.05.2023! To wtedy na rynku pojawi się produkt, który jak zapowiada GALECO będzie prawdziwym hitem, którego potrzebuje współczesna architektura.

 

Sekret Idealnego Dopasowania można śledzić na specjalnie przygotowanym Landing Pageu. Dostępny jest tam zarówno pierwszy odcinek, w którym udział bierze także ambasador marki Wilfredo Leon, jak i kontynuacja historii. Druga odsłona kampanii jest już dostępna na www.idealniedopasowani.galeco.pl

Similar Posts