Nieruchomości

A może za miasto? Nowoczesne rozwiązania letniskowe

A może za miasto? Nowoczesne rozwiązania letniskowe

Dzisiaj nieco utrudnione są wyjazdy do hotelu czy pensjonatu. Może warto zainwestować we własny kawałek ziemi i postawić tam swój domek letniskowy, aby uzyskać niezależność? Dzisiejsze możliwości są bardzo szerokie i nie trzeba martwić się zabudowaniem, zwłaszcza że na zielonych terenach stawianie fundamentów bywa utrudnione. Jednym z najlepszych pomysłów są kompleksowe domki drewniane. Jak to działa?

Nowoczesne domki letniskowe

Współczesne rozwiązania, jeśli chodzi o domki drewniane, są niezwykle wygodne, producenci proponują nam bowiem kompleksowe rozwiązania do prostego montażu we własnym zakresie. Większy lub mniejszy metraż uzależniony jest od naszych potrzeb i możliwości. Taki domek na działce za miastem to znakomita okazja do wygodnego i przyjemnego odpoczynku na łonie natury.

Zalety pobytu poza miastem

Zalet pobytu poza miastem jest całe mnóstwo. To tylko kilka z nich:

  • Ø ODPOCZYNEK OD ZGIEŁKU – codzienny zgiełk miasta, kierat tygodniowej pracy czy szkoły, blokowisko i zamknięte pomieszczenia – oto w dużej mierze nasza rzeczywistość. Dajmy sobie nieco możliwości odpoczynku od tego zgiełku i kakofonii, jakie towarzyszą nam na co dzień. Wyjazd za miasto to doskonała alternatywa!
  • Ø MOŻLIWOŚĆ RELAKSU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – wiele rzeczy możemy kupić, ale jednego wciąż nie dostaniemy w żadnym sklepie świata – jest to zdrowie. W Polsce mamy najgorsze powietrze w Europie i jedno z najgorszych na świecie. Zadbajmy o to, by chociaż część czasu wolnego spędzić w miejscach pełnych zieleni i świeżego oddechu, który jest znacznie zdrowszy od tego, czym zmuszeni jesteśmy oddychać na co dzień.
  • Ø EKONOMICZNY WYJAZD – omijają nas opłaty za kemping, parkingi czy nocleg. To wszystko otrzymujemy w pakiecie wraz z aktem notarialnym! I okazuje się, że hasła „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” wcale nie musi odnosić się tylko do jednego miejsca na ziemi. Można w końcu mieć dwa domy – w tym jeden wakacyjny na krótkie lub dłuższe wypady!
  • Ø WYGODNA ALTERNATYWA DLA HOTELU – już nie musimy się martwić, czy w danym hotelu albo pensjonacie będziemy mogli przebywać z naszym pupilem i jak postrzegana jest kwestia własnego wyżywienia. Wolność wyboru to jedna z większych zalet własnego domku letniskowego.

Czy warto inwestować?

Zdecydowanie warto zainwestować w swoją ziemię, jest to bowiem inwestycja, której wartość może co najwyżej wzrosnąć. Dobrze jest zrobić rozeznanie i znaleźć miejsce, które stosunkowo niewiele kosztuje, a może przynieść wiele korzyści i to niekoniecznie tych materialnych. Niewielki drewniany domek, odrobina zieleni i mamy święty spokój, a tego nie kupimy w żadnym sklepie za żadne pieniądze!

Similar Posts